Müşteri Hizmetleri

0212 426 72 72

Bize Yazın

info@mevatur.com

Fiyat Teklifi Alın
Fiyat Teklifi Alın

Personel Taşımacılığı

Günümüzde hem küçük şirketler için hem de büyük şirketler için; personellerinin ulaşım konusunda yaşadığı problemler, uzun vadede büyük üretim ve hizmet kayıplarına sebep olabilmektedir. Bu nedenle firmalar, maddi kayba uğramamak için profesyonel anlamda personel taşımacılığı hizmetine başvurmaktadır. 

Personel Servis Taşımacılığı Nedir, Neden Önemlidir?

Verimliliği arttırmak isteyen şirketler için; personel taşımacılığı, titiz bir şekilde çözülmesi gereken en önemli konulardan bir tanesidir. Çünkü iyi bir zamanlama yönetimi adına personel taşımacılığı hizmetine başvurarak çalışanların düzenli bir şekilde belirli saatlerde evlerinden alınıp, tekrar evlerine dönmeleri düzeni hem çalışan hem de iş verenler için bir memnuniyet ve motivasyon kaynağı olmaktadır.

Özellikle İstanbul gibi kalabalık ve yoğun nüfuslu şehirlerde trafik, şahısların işe giderken enerjilerini harcamalarına ve motivasyonlarının düşmesine neden olmaktadır. İster kendi arabalarıyla işe gidiyor olsun, ister metro, otobüs gibi araçlar ile gitmek istesin yoğunluk nedeniyle daha erken kalkmak ve kalabalığa maruz kalmak suretiyle stresli bir şekilde işe gitmek zorunda kalmaktadır.

Zira hem işe giderken yaşanılan bu problem, hem de dönüş yolunda yaşanan aynı yoğunluk, insanları psikolojik anlamda hem iş hayatında hem aile hayatında olumsuz etkilemektedir. Bu sorunları aşmak ve çalışanların hayatını kolaylaştırarak motivasyonunu arttırarak, yüksek bir verim elde etmek için personel taşımacılığı zorunlu bir hal almaktadır.

Doğru bir personel taşımacılığı firması ile işe gitmeyi keyifli hale getirebilir, personellerinizi günün stresinden ve yoğun trafik kargaşasından uzak tutabilirsiniz.

Personel Taşımacılığı Firmaları

Personel taşımacılığı firmaları 54, 45, 27, 16 kişilik kapasiteli gibi çeşitli büyüklükteki araçlar ile firmaların personel taşımacılığı sorunlarına çözüm sağlamaktadır. Kaliteli firmalar, araçların teknik bakımlarını düzenli olarak yapmakta, araç içerisinde anti-bakteriyel iç ve dış temizlikleri yaparak, personellerin işe giderken konforlu bir şekilde gitmelerini sağlamaktadır. 

İstanbul gibi büyük bir şehirde var olan yüzlerce personel servis taşımacılığı firması kafa karışıklığına neden olabilir. Burada dikkat edilmesi gereken noktalardan bazıları; Ticari Taşıt Kullanma Belgeleri, servis araçlarının genç yaşta olması ve sürekli kontrol ediliyor olması, araçta klima olması, koltukların sigortalı olması, acil ambulans hizmeti sağlanması, evden veya işten aracın yerini öğrenmek için GPS sistemi bulunması, araçların herhangi bir arıza ya da kaza durumunda ikame araç gönderimi yapılabilmesi, personel servis taşımacılığı firması çalışanlarının gerekli kurs ve seminerleri katılmış olmasıdır.

İçiniz Rahat Olsun.
Firmaları servis taşımacılığı yapan tüm araçlarımızda şirketleri personel bazlı özel ferdi kaza sigortası sayesinde bizimle tam kapsamlı korumada.
Yolculuk Daha Keyifli.
0-5 yaş arası özel dizayn edilmiş Mercedes, Volkswagen, Citroen, Fiat Ducato araçlarımızla yolculuğun tadını çıkaracaksınız.
%100 Memnuniyet.
Özel yazılımlarla yapılandırdığımız güzergahlar sayesinde hem zamandan, hem maliyetlerden tasarruf edeceksiniz.

Hizmetlerimizle ilgili daha kapsamlı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0212 426 72 72